پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر
تحلیل آماری پروژه‌های مدیریت و مهندسی صنایع

تحلیل آماری مدیریت پایان نامه و مقاله پایان نامه مدیریت
ارسال پیام
کانال تلگرام پارسمدیر
روش خرید پایگاه پارس مدیر

به بخش آموزش خرید از پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر خوش آمدید

تعرفه قیمت محصولات سایت پارس مدیر

پایگاه علمی پژوهشی پارس مدیر با هدف توسعه، نشر و تسهیم دانش رایگان برای پژوهشگران و اساتید مدیریت و مهندسی صنایع طراحی شده است. بیشتر محصولات و خدمات این سایت رایگان است. با این وجود برخی محصولات کمک آموزشی در قالب کتاب و جزوه‌های الکترونیک، پرسشنامه‌های استاندارد مدیریتی و ترجمه مقالات با هزینه بسیار اندک آماده شده است تا هم نیازهای کاربران و پژوهشگران برطرف شود و هم توان مالی سایت برای دستیابی به اهداف علمی و آموزشی تقویت شود و بتوانیم خدمات گسترده‌تر و مداومی را ارائه نمائیم.

کلیه این محصولات توسط کارشناسان سایت تهیه شده و به هیچ وجه به عنوان واسطه عمل نکرده‌ایم. برای آشنائی با تیم کارشناسی و خبرگان سایت به صفحه درباره ما رجوع کنید. تهیه‌کنندگان جزوات و آموزش‌های نرم‌افزارهای تخصصی مدیریت دارای مدرک کارشناسی ارشد یاد دکتری در از دانشگاه‌های معتبر کشور بوده و رزومه آنها در سایت موجود است. در صورتیکه محصولات دارای برند پارس مدیر در هر فروشگاه الکترونیک و غیرالکترونیک دیگر عرضه شود لطفا اطلاع رسانی کنید. لیست محصولات در جدول تعرفه آمده است.

روش خرید
برای آسایش و اطمینان خاطر کاربران امکان خرید اینترنتی از پایگاه پارس مدیر فراهم گردیده است. بنابراین جهت دریافت هر فایل کافیست مبلغ را به صورت اینترنتی پرداخت کرده و فایل مورد نظر بلافاصله در اختیارتان قرار خواهد گرفت. در صورت بروز خطا شماره پرداخت یا ۴ رقم انتهائی کارت خود را با Parsmodir@gmail.com مکاتبه کنید. قیمت تمامی محصولات نیز در پایگاه آمده است.

نام محصول
قیمت (تومان)
توضیحات
پرسشنامه استاندارد
2500
دارای پایائی و روائی دارای اصل مقاله انگلیسی
مقاله لاتین با ترجمه
5000
این مقالات توسط کارشناسان سایت پارس مدیر برای اولین بار ترجمه شده است
کپسول آمادگی زبان
5000
مجموعه جزوات گرامر زیان و ترجمه کتاب زبان تافل توسط سایت پارس مدیر
جزوه لیزرل
5000
نویسنده: آرش حبیبی از سایت پارس مدیر
جزوه SPSS
5000
نویسنده: آرش حبیبی از سایت پارس مدیر
خلاصه کتاب مدیریت
2000
سه کتاب هچ، اسکات و مورگان توسط سایت پارس مدیر خلاصه شده است.

پیشنهاد و انتقاد

لازم به توضیح است کاربران فعال سایت که مقالات خود را به رایگان در اختیار سایت قرار می دهند می توانند از محصولات سایت به رایگان استفاده کنند. در صورتیکه پیشنهاد یا انتقادی دارید با ما به آدرس Parsmodir@gmail.com مکاتبه نمائید.

درباره پارس‌مدیر

درباره پارس‌مدیر

پایگاه علمی-پژوهشی پارس‌مدیر کانون اندیشه پژوهشگران مدیریت و مهندسی صنایع است. آموزش روش تحقیق علمی مدیریت، آموزش نگارش پایان نامه و مقاله، آموزش و لینک دانلود نرم‌افزارهای تخصصی، راهنمای کامل ارشد و دکتری، خلاصه کتاب، پایگاه مقاله مدیریت و زبانکده مجازی در دسترس دانشجویان مدیریت و مهندسی صنایع قرار دارد.

پارس‌مدیر بزرگترین وب سایت ویژه دانشجویان و پژوهشگران تحصیلات تکمیلی مدیریت و مهندسی صنایع است. .

پذیرش و انجام تحلیل آماری

تصمیم گیری چندمعیاره AHP-ANP-DEMATEL
تحلیل TOPSIS, VIKOR, ARAS, SIR, PROMETHEE, ...
تحلیل فازی و خاکستری
تحلیل آماری با SPSS
تحلیل آماری با LISREL, AMOS

پشتیبانی: ۶۲۳۲۷۶۰ - ۰۹۱۲

برند پارس مدیر
Copyright © Arash Habibi - Parsmodir.com