پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر
تحلیل آماری پروژه‌های مدیریت و مهندسی صنایع

تحلیل آماری مدیریت پایان نامه و مقاله پایان نامه مدیریت
ارسال پیام
کانال تلگرام پارسمدیر

فلسفه وجودی شرکت پارس مدیر

شركت پارس مدیر

فسلفه وجودی شرکت پارس مدیر خزر ارائه دانش جهانی با نگاهی بومی و محلی به مدیران و تصمیم‌گیران سازمانی است. در این راستا شرکت پارس مدیر با برقراری ارتباط میان دانشگاه ها و سازمان ها، پلی بین دانش تئوریک و دانش تجربی ایجاد کرده و شکاف عرصه علم و عمل را پر می‌کند. موضوع فعالیت پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر داده پردازی و تحلیل آماری شرکت ها و پروژه ها با نرم‌افزارهای تخصصی مدیریت و مهندسی صنایع و تحقیق در عملیات است. همچنین کوشش شده است تا رابطه میان اساتید و دانشجویان رشته مدیریت و صنایع را نزدیکتر ساخته و با ارتباط بیشتر تلاش بر این است تا هرچه بیشتر سازمان ها و شرکت ها از دستاوردهای علمی و معتبر در انجام امور دنیای واقعی بهره ببرند.

پایگاه پارس مدیر، فعالیت های علمی-پژوهشی خود را با هدف تسهیم، رشد و ارتقای دانش بین پژوهشگران، اساتید و دانشجویان و تجهیز آنها با دانش و فناوری جدید در سال 1389 آغاز کرده است. نظر به استقبال پژوهشگران و مدیران، در صدد برآمدیم تا دانش آکادمیک را به فضای کسب‌وکار نزدیک کرده و رنگ و بوی عمل به علم مدیریت دهیم. بدین ترتیب شرکت پارس مدیر خزر در بهمن ماه سال 1391 با شماره ثبت 2604 رسماً فعالیت خود را آغاز نموده است. با توسعه فعالیت های علمی-پژوهشی شرکت، مجوز فعالیت های فنی-مهندسی به شماره 38608 از وزرات صنعت، معدن و تجارت دریافت گردید. همچنین شرکت در انجمن مشاوران فنی و مهندسی استان مازندران نیز به عضویت درآمده است.

محورهای فعالیت پایگاه پارس‌مدیر

پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر با هدف پر کردن شکاف میان جوامع آکادمیک و عرصه سازمانی یعنی ارتباط میان علم و عمل پایگذاری شده است. همچنین کوشش شده است تا رابطه میان اساتید و دانشجویان رشته مدیریت و مهندسی صنایع را نزدیکتر ساخته و با ارتباط بیشتر تلاش بر این است تا هرچه بیشتر سازمانها و شرکت ها از دستاوردهای علمی و معتبر در انجام امور دنیای واقعی بهره ببرند. در این راستا هم افزائی بسیار خوبی وجود دارد که هنوز با پتانسیل بالای موجود خیلی فاصله وجود دارد. ما در پارس مدیر کوشش میکنیم با برخی فرهنگ های غلط که متاسفانه بسیار رایج شده است مبارزه کنیم. یکی از مهمترین دستاوردهای هر پژوهشگر دوره کارشناسی ارشد و دکتری به رسال یا تز فارغ التحصیلی وی بر می گردد. متاسفانه پایان نامه نویسی بسیار رایج شده است و مطالعات ما نشان می دهد با شعار نمی توان جلوی این امر را گرفت. تحقیقات گسترده ما نشان داده است اکثر دانشجویان تحصیلات تکمیلی مایل هستند خودشان رسال خود را انجام بدهند اما دانش لازم در اختیار آنها قرار نگرفته است. چندین راهکار برای مبارزه با این مشکل توسعه داده شده است:

- فعالیت‌های شرکت پارس‌مدیر خزر در حوزه سازمان و مدیریت

- فعالیت های شرکت پارس‌مدیر خزر در حوزه فنی و مهندسی

در مورد پشتوانه سازی در زمینه های جدید علمی برای نمونه ما توانستیم یک دایره المعارف بسیار جامع و یکپارچه از تصمیم گیری چندمعیاره که برای پژوهشگران یک کلاف سردرگم بود فراهم آوریم. همچنین زمانی اقبال عجیبی به موضوع هوش تجاری صورتا گرفته بود و بلافاصله با یک کار میدانی گسترده و ارتباط با صاحبان اندیشه علمی و عملی یک مجموعه بسیار منسجم ارائه شد. بسیاری خدمات پایگاه رایگان است اما برای آگاهی از زمینه‌های غیر رایگان به صفحه تعرفه محصولات رجوع کنید.


سخن مدیر سایت

در شرکت پارس مدیر داشتن ارزش های والا در زندگی رمز موفقیت در کسب و کار محسوب می‌شود. ارزش های بنیادی در نهاد کلیه تصمیماتی است که اتخاذ می‌کنیم. در شرکت پارس مدیر خود را متعهد می‌دانیم که بهترین فرصت ها را در اختیار کارکنان خود قرار دهیم تا توان بالقوه خود را عملی سازند.محرک و انگیزه تمام کارهای ما دستیابی به تعالی سازمانی و تعهد راستین به ارائه بهترین محصولات و خدمات است.اخلاق،بنیاد و نهاد فعالیت های کاری ما بوده و کوشش می‌شود تا مطمئن شویم عدالت و احترام در قبال کلیه افراد ذینفع رعایت شده و شفافیت کامل در کارها وجود داشته باشد. سایت آموزشی حاضر به سال ۱۳۸۶ در وبلاگی با نام نویسنده پایه ریزی شده است. چندین سال تجربه به عنوان مدرس دانشگاه در موسسات آموزشی مختلف و دانشگاه های آزاد، پیام نور و غیرانتفاعی سبب گردید تا از نزدیک دشوار‌ی‌های آموزش را در جوامع علمی و آکادمیک تجربه نمایم. به همین منظور با طراحی این سایت سعی نموده ام تا گامی در جهت رفع این محدودیت ها بردارم. در راستای نیل به این هدف، تمامی دستاوردهای خود را در که قبلا در قالب تالیف چندین کتاب و مقالات متعدد در کنفرانس های بین المللی ارائه گردیده اند به صورتی منسجم و به رایگان در اختیار دانش پژوهان قرار داده ام.


همکاران شرکت و پایگاه علمی پارس مدیر

ارتباط با ما

کاربران در این سایت می توانند به انواع مقاله های علمی و پژوهشی که به روش صحیح پژوهش علمی تهیه و تدوین شده اند و عموماً در کنفرانش ها، مجلات و دانشگاه های معتبر ارائه و تصویب شده اند دسترسی پیدا کنند. جهت تسهیم دانش دانلود برخی از مقاله ها را با قید جالبی همراه کرده ایم. جهت دریافت این مقاله ها لازم است یک مقاله حداقل در 10 صفحه و حداقل با 10 منبع به آدرس پست الکترونیک Parsmodir@gmail.com ارسال کنید. عنوان پست را Article Request قرار دهید و در متن پست نام مقاله مورد درخواست را به فارسی یا لاتین وارد کنید. سرویس پاسخ خودکار سایت طی سه روز مقاله مورد نظر را به آدرس الکترونیک شما ارسال خواهد کرد. این کار برای دشواری پژوهشگران در دستیابی به پژوهشهای موجود در پایگاه نیست بلکه با هدف تسهیم دانش و غنی تر شدن پایگاه داده برای خود پژوهشگران است. این مساله باعث شده اکنون این پایگاه یکی از غنی ترین و قابل اتکاترین پایگاه مقالات علمی-پژوهشی باشد.

درباره پارس‌مدیر

درباره پارس‌مدیر

پایگاه علمی-پژوهشی پارس‌مدیر کانون اندیشه پژوهشگران مدیریت و مهندسی صنایع است. آموزش روش تحقیق علمی مدیریت، آموزش نگارش پایان نامه و مقاله، آموزش و لینک دانلود نرم‌افزارهای تخصصی، راهنمای کامل ارشد و دکتری، خلاصه کتاب، پایگاه مقاله مدیریت و زبانکده مجازی در دسترس دانشجویان مدیریت و مهندسی صنایع قرار دارد.

پارس‌مدیر بزرگترین وب سایت ویژه دانشجویان و پژوهشگران تحصیلات تکمیلی مدیریت و مهندسی صنایع است. .

پذیرش و انجام تحلیل آماری

تصمیم گیری چندمعیاره AHP-ANP-DEMATEL
تحلیل TOPSIS, VIKOR, ARAS, SIR, PROMETHEE, ...
تحلیل فازی و خاکستری
تحلیل آماری با SPSS
تحلیل آماری با LISREL, AMOS

پشتیبانی: ۶۲۳۲۷۶۰ - ۰۹۱۲

برند پارس مدیر
Copyright © Arash Habibi - Parsmodir.com