پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر
تحلیل آماری پروژه‌های مدیریت و مهندسی صنایع

تحلیل آماری مدیریت پایان نامه و مقاله پایان نامه مدیریت
ارسال پیام
کانال تلگرام پارسمدیر

زبانکده پارس مدیر

تهیه و تنظیم : نسیم حسین زاده نصرتی

خانم پامیلای پارس مدیر

همانطور که می دانیم، زبان یکی مولفه های اصلی زندگی روزمره کنونی می باشد، بخصوص برای آندسته از افرادی که قصد رشد و پیشرفت هر چه بیشتر را دارند . یکی از رشته هایی که زبان انگلیسی در آن حرف اول را می زتد ، رشته مدیریت اس. رشته ایی که با گسترده تر شدن ارتباطات جهانی پا را فراتر گذاشته و به عرصه بین المللی وارد شده است. بنابراین زبان به مولفه ایی اساسی برای این رشته تبدیل شده است. از اینرو کانون زبان تیم تخصصی پارس مدیر تلاش نموده تا هر آنچه را در این حوزه برای یک مدیر چه برای ادامه تحصیل و چه برای آشنایی با مسائل و دانش روز لازم است ، فراهم نماید.

در بخش زبان پارس مدیر برای ادامه تحصیل، به مدارک معتبر زبانی که مورد نیاز می باشد (مانند؛ تافل ، آیتلس ، ای. پی.تی و ...) و نحوه آمادگی برای این آزمون ها اشاره شده ونیز بسته هاو کتبی که برای شرکت در آبن آزمون ها مورد نیاز می باشند، ارائه شده است. همچنین کتب جانبی، اعم از تخصصی و عمومی که مدیران (حتی سایر افراد) برای آشنایی با مسائل روز بدان نیاز دارند، مانند؛ فرهنگ تخصصی مدیران، کتاب زبان تخصصی پارتریک مانتانا، کتاب پیتر دراکر جزوه زبان تخصصی مدیریت (که براساس کتب پیام نور تدوین شده و به زودی زود بر روی سایت قرار خواهد گرفت) ارائه شده است. امید آنست که مدیران و عزیزانی که علاقه مند به یادگیری زبان در این حوزه و حوزه های مرتبط دارند ، بتوانند با مراجعه به این بخش و استفاده از مطالب آن به خواسته های خود جامه عمل بپوشانند.

راهنمای آزمون زبان

راهنمای آزمون زبان کارشناسی ارشد

راهنمای آزمون زبان دکتری - دانشگاه سراسری

راهنمای آزمون زبان دکتری - دانشگاه آزاد

کتاب های عمومی زبان

1. سری کتب (Vocabulary in Use) این دسته کتب جزو کتب عمومی برای یادگیری لغت بوده و کلا برای هر کس که می خواهد دایره لغاتش گسترده تر گردد ، توصیه می شود .

2. کتاب (Common Mistakes in English) برای آشنایی با حروف اضافی که همراه با کلمات می آیند و نیز از بین بردن اشتباهات رایج در زبان انگلیسی مفید و مناسب می باشد .

3. سری کتب 3 جلدی (Oxford Word Skill) با توجه به اینکه این 3 سری کتب لغات جامع و کامل و به روزی دارد ، می توانند خود آموز مناسبی برای کسانی باشند که قصد تقویت مکالمه خود یا سفر به خارج از کشور را دارند .

4. کتب (Read This) اینها هم 3 سری کتب هستند که می توانند برای آمادگی جهت شرکت در کلاس های آیلتس و تافل مناسب باشند . دارای یک سری(Reading) های به روز و مفید همراه با سی دی هستند . برای کسانی توصیه می شوند که قصد دارند در آزمون تافل یا آیلتس شرکت کنند ، ولی احساس می کنند، برای شرکت در دوره های مذکور قوی نیستند.

کتاب های زبان عمومی

کتاب های تخصصی زبان مدیریت

1. فرهنگ تخصصی مدیران ، فرهنگ لغتی جامع و کاربردی برای کلیه مدیران و دانشجویان مدیریت . نوشته دکتر ناصر فقهی فرهمند . همراه با سر واژه های رشته مدیریت .

2. فرهنگ و اصطلاحات مدیریت و حسابداری (فارسی به انگلیسی) ، مناسب برای دانشجویان کارشناسی ارشد و کسانی که می خواهند خود مقاله هایشان را ترجمه کنند. و با اصطلاحات مدیریتی آشنا شوند.

3. فرهنگ و اصطلاحات مدیریت و حسابداری (انگلیسی به فارسی) ، مناسب برای دانشجویان کارشناسی ارشد و کسانی که می خواهند خود مقاله هایشان را ترجمه کنند. و با اصطلاحات مدیریتی آشنا شوند.


اطلاعیه مهم

طبق آخرین اعلام سایت سازمان سنجش و سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ، حد نصاب نمره مدارک زبان به شرح زیر می باشد.

نام آزمون حد اقل نمره قابل قبول
EPT(IAU) 50
TOEFL(IBT) 65
TOEFL(PAPER BASE) 540
MCHE 65
TOLIMO 540
IELTS 6

ترجمه تخصصی متن مدیریت و مهندسی صنایع

آزمون تافل

ترجمه متن و مقاله انگلیسی به فارسی، تمام گرایش های مدیریت و مهندسی صنایع

تلفن تماس: ۰۱۱۵۲۱۶۷۱۷۲

مدیر واحد ترجمه؛سمیه زارعی: 09333480065

آدرس مکاتبه: Tarjommeh@gmail.com

گروه تخصصی ترجمه زبان پارس مدیر، متشکل از افراد مجرب و دارای مدرک دکتری می باشد.

درباره پارس‌مدیر

درباره پارس‌مدیر

پایگاه علمی-پژوهشی پارس‌مدیر کانون اندیشه پژوهشگران مدیریت و مهندسی صنایع است. آموزش روش تحقیق علمی مدیریت، آموزش نگارش پایان نامه و مقاله، آموزش و لینک دانلود نرم‌افزارهای تخصصی، راهنمای کامل ارشد و دکتری، خلاصه کتاب، پایگاه مقاله مدیریت و زبانکده مجازی در دسترس دانشجویان مدیریت و مهندسی صنایع قرار دارد.

پارس‌مدیر بزرگترین وب سایت ویژه دانشجویان و پژوهشگران تحصیلات تکمیلی مدیریت و مهندسی صنایع است. .

پذیرش و انجام تحلیل آماری

تصمیم گیری چندمعیاره AHP-ANP-DEMATEL
تحلیل TOPSIS, VIKOR, ARAS, SIR, PROMETHEE, ...
تحلیل فازی و خاکستری
تحلیل آماری با SPSS
تحلیل آماری با LISREL, AMOS

پشتیبانی: ۶۲۳۲۷۶۰ - ۰۹۱۲

برند پارس مدیر
Copyright © Arash Habibi - Parsmodir.com