پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر
تحلیل آماری پروژه‌های مدیریت و مهندسی صنایع

تحلیل آماری مدیریت تحلیل GIS پایان نامه مدیریت
ارسال پیام
کانال تلگرام پارسمدیر
دانلود پرومته PROMETHEE

دانلود نرم افزار PROMETHEE

دانلود پرومته PROMETHEE

با استفاده از نرم افزار ویژوال پرومته دانشجویان رشته‌های مدیریت و صنایع می توانند مسائل تصمیم گیری چندمعیاره که مربوط به درس تحقیق در عملیات می باشد را حل کنند. روش Promethee سرواژه عبارت «روش سازماندهی به رتبه‌بندی ترجیحی جهت ارزیابی بهتر » است. این روش توسط دو استاد بلژیکی به نام ژاپن پیر برنز و برتراند مارسکال در دهه 1980 ارائه شد. در ارزیابی تعدادی گزینه براساس تعدادی معیار، باید نوع شاخص، تابع برتری، آستانه بی‌تفاوتی و آستانه برتری مشخص شود. برای افزایش کارائی روش Promethee از تکنیک «تحلیل هندسی برای کمک متقابل » یا به اختصار تکنیک GAIA استفاده می‌شود.

نرم افزار Visual Promethee در دو نسخه تهیه شده است. یک نسخه دانشجوئی آن که رایگان است و یک نسخه تجاری که باید خریداری شود. برای انجام پروژه های دانشجوئی واقعا می توان از نرم افزار نسخه رایگان Visual Promethee استفاده کرد. پروژه های مختلفی با همین نرم افزار توسط گروه پژوهشی پارس مدیر انجام شده است. با رجوع به وب سایت سازنده این نرم افزار به نام Promeyhee-gaia اقدام به دانلود نسخه مورد نظر خود کنید. لینک دانلود مستقیم نسخه دانشجوئی نرم افزار در پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر نیز ارائه شده است.

لینک دانلود مستقیم نسخه دانشجوئی نرم افزار Visual Promethee

صفحه بعد وب سایت سازنده این نرم افزار Visual Promethee

صفحه بعد آموزش تکنیک پرومته PROMETHEE


تحلیل آماری

تحلیل آماری PROMETHEE

تحلیل پروژه‌های MCDM و PROMETHEE توسط تیم پژوهشی پارس‌مدیر پذیرفته می‌شود. برای مشاوره تکمیل پروژه‌های مدل تصمیم‌گیری چندمعیاره و تحلیل پرومته با ما به آدرس Parsmodir@gmail.com مکاتبه کنید یا روی ثبت سفارش کلیک کنید.

شماره تماس پشتیبانی : 09374672393

درباره پارس‌مدیر

درباره پارس‌مدیر

پایگاه علمی-پژوهشی پارس‌مدیر کانون اندیشه پژوهشگران مدیریت و مهندسی صنایع است. آموزش روش تحقیق علمی مدیریت، آموزش نگارش پایان نامه و مقاله، آموزش و لینک دانلود نرم‌افزارهای تخصصی، راهنمای کامل ارشد و دکتری، خلاصه کتاب، پایگاه مقاله مدیریت و زبانکده مجازی در دسترس دانشجویان مدیریت و مهندسی صنایع قرار دارد.

پارس‌مدیر بزرگترین وب سایت ویژه دانشجویان و پژوهشگران تحصیلات تکمیلی مدیریت و مهندسی صنایع است.

پذیرش و انجام تحلیل آماری

پایگاه قابل اعتماد پارس‌مدیر

شماره پشتیبانی: ۴۶۷۲۳۹۳ - ۰۹۳۷ ||| ۶۲۳۲۷۶۰ - ۰۹۱۲

برند پارس مدیر
Copyright © Arash Habibi - Parsmodir.com