پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر
آموزش تحلیل آماری مدیریت و مهندسی صنایع

تحلیل آماری مدیریت تحلیل GIS پایان نامه مدیریت
ارسال پیام
کانال تلگرام پارسمدیر
دانلود لینگو Lingo

تفاوت نرم‌افزار لینگو و لیندو

تفاوت نرم‌افزار Lingo و Lindo

یکی از سوالات اساسی دانشجویان همیشه تفاوت بین دو نرم افزار لیندو و لینگو است. در سایت سازنده این دو نرم‌افزار یعنی شرکت Lindo System تفاوت نرم افزار Lingo و Lindo ارائه شده است که گروه تخصصی پارس‌مدیر تفاوت آنها را ترجمه کرده است:

بطور کلی هر دو نرم‌افزار LINDO و LINGO از یک مجموعه API یکسان استفاده کرده و می‌توانند مسائل یکسانی را حل کنند. تفاوت این دو نرم‌افزار در شیوه نمایش مدل‌ها و کار با آنها برای کاربران است. هر دو نرم‌افزار می‌توانند به عنوان یک افزونه در محیط اکسل استفاده شوند. این ویژگی برای افرادی که به محیط اکسل عادت دارند خیلی مناسب است.
اما نرم‌افزار لینگو دارای مزایای جانبی زیر است:
در نرم‌افزار لینگو کاربر می‌تواند با استفاده از زبان مدلسازی مدل‌های متنوعی را با افزودن و کاستن متغیرها طراحی کند. همچنین لینگو می‌تواند فایل‌های ذخیره شده با اکسل را خوانده و با پایگاه داده اکسس ارتباط برقرار کند. همچنین امکانات برنامه‌نویسی در لینگو به گونه‌ای است که کاربران حرفه‌ای می‌توانند از توانمندی‌های این نرم‌افزار در برنامه های نوشته شده خود استفاده کنند. بطور کلی تفاوت چندانی برای کاربران معمولی برای کار با این دو نرم‌افزار وجود ندارد.

ترجمه شده توسط سایت پارس‌مدیر از وب سایت سازنده


صفحه بعد دانلود نرم افزار لینگو Lingo

صفحه بعد دانلود جزوه آموزش Lingo

درباره پارس‌مدیر

درباره پارس‌مدیر

پایگاه علمی-پژوهشی پارس‌مدیر کانون اندیشه پژوهشگران مدیریت و مهندسی صنایع است. آموزش روش تحقیق علمی مدیریت، آموزش نگارش پایان نامه و مقاله، آموزش و لینک دانلود نرم‌افزارهای تخصصی، راهنمای کامل ارشد و دکتری، خلاصه کتاب، پایگاه مقاله مدیریت و زبانکده مجازی در دسترس دانشجویان مدیریت و مهندسی صنایع قرار دارد.

پارس‌مدیر بزرگترین وب سایت ویژه دانشجویان و پژوهشگران تحصیلات تکمیلی مدیریت و مهندسی صنایع است. .

پذیرش و انجام تحلیل آماری

پایگاه قابل اعتماد پارس‌مدیر

شماره پشتیبانی: ۴۶۷۲۳۹۳ - ۰۹۳۷ ؛ ۸۵۹۵۴۷۷ - ۰۹۰۳

برند پارس مدیر
Copyright © Arash Habibi - Parsmodir.com