پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر
آموزش تحلیل آماری مدیریت و مهندسی صنایع

تحلیل آماری مدیریت تحلیل GIS پایان نامه مدیریت
ارسال پیام
کانال تلگرام پارسمدیر
مقاله بیس ERP

همکاری در نشر کتاب با پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر

با پیشینه نگارش از سال 1385 در حوزه مدیریت و مهندسی صنایع

برای همکاری جهت نشر کتاب از طریق پایگاه علمی-پژوهشی پارس‌مدیر سه راهکار وجود دارد:


راه نخست: همکاری در نگارش

اگر پژوهشگری هستید که زمان و توان لازم را برای نگارش کتاب دارید می‌توانید با پایگاه پارس مدیر از طریق آدرس ایمیل سامانه Parsmodir[at]gmail[dot]com یا کلیک روی دکمه سبزرنگ ارسال درخواست در سمت راست صفحه حاضر درخواست خود را مطرح کنید.

موضوعات متعدد و اولویت‌های نگارشی زیادی موجود است.شما میتوانید هم ایده خودتان را مطرح کنید و یا اینکه از اولویت های پژوهشی موجود استفاده کنید. همواره یک استاد راهنما در کنار شما خواهد بود و در تمامی مراحل نگارش کتاب از حضور وی بهره‌مند خواهید شد. همچنین کلیه منابع لاتین که پولی هستند به رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تیم ترجمه پارس‌مدیر نیز در زمان‌های لازم به شما مشاوره پژوهشی لازم را خواهد داد.


راهکار دو: مشارکت اقتصادی

اگر پژوهشگری هستید که زمان لازم را برای نگارش کتاب ندارید اما به هر دلیلی تمایل به مشارکت در نوشتن کتاب را دارید میتوانید با حمایت مالی از نشر، نامتان را ماندگار کنید. تردیدی نیست کار کتاب یک کار از روی دل است و درآمد چندانی ندارد. کمک ها و حمایت های مالی شما میتواند ضمن به ثمر نشاندن یک کار ناتمام، برای خودتان نیز اجری معنوی داشته بعلاوه کتاب با نام شما منتشر خواهد شد. با کمک جهت نشر کتاب این امکان را فراهم خواهید آورد تا تعداد بیشتری از افراد به عناوین جدیدی از کتاب های تخصصی دست پیدا کنند.


راهکار سه: مشارکت با سایر پژوهشگران

پایگاه پارس مدیر به عنوان یکی از بزرگترین و پربازدیدترین پایگاه های علمی مدیریت و مهندسی صنایع این امکان را فراهم آورده است تا پژوهشگران مختلف بتوانند با یکدیگر براحتی تبادل اندیشه و دانش داشته باشند و در نشر کتاب های جدید همکاری کنند. در راهکار شماره سه پارس مدیر فقط پل پیوندی بین شما خواهد بود و سایر فعالیت ها و قراردادها و پیشبرد کار به عهده خود شما پژوهشگران است.

ایمیل پارس مدیر

درباره پارس‌مدیر

درباره پارس‌مدیر

پایگاه علمی-پژوهشی پارس‌مدیر کانون اندیشه پژوهشگران مدیریت و مهندسی صنایع است. آموزش روش تحقیق علمی مدیریت، آموزش نگارش پایان نامه و مقاله، آموزش و لینک دانلود نرم‌افزارهای تخصصی، راهنمای کامل ارشد و دکتری، خلاصه کتاب، پایگاه مقاله مدیریت و زبانکده مجازی در دسترس دانشجویان مدیریت و مهندسی صنایع قرار دارد.

پارس‌مدیر بزرگترین وب سایت ویژه دانشجویان و پژوهشگران تحصیلات تکمیلی مدیریت و مهندسی صنایع است. .

پذیرش و انجام تحلیل آماری

پایگاه قابل اعتماد پارس‌مدیر

شماره پشتیبانی: ۴۶۷۲۳۹۳ - ۰۹۳۷ ؛ ۸۵۹۵۴۷۷ - ۰۹۰۳

برند پارس مدیر
Copyright © Arash Habibi - Parsmodir.com