پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر
تحلیل آماری پروژه‌های مدیریت و مهندسی صنایع

تحلیل آماری مدیریت پایان نامه و مقاله پایان نامه مدیریت
ارسال پیام
کانال تلگرام پارسمدیر

دانلود رایگان مجموعه مقاله اصلی منطق فازی لطفی زاده

مقالات فازی لطفی زاده

مجموعه مقالات فازی دکتر لطفی عسگر زاده

لطفعلی عسکرزاده (۱۲۹۹ ، باکو)، مشهور به لطفی زاده یا لطفی ع زاده بنیان‌گذار نظریه منطق فازی و استاد دانشگاه برکلی در کالیفرنیا است. در بخش یادکرد منابع اکثر متون فنی مربوط به منطق فازی نام او به صورت زاده ذکر می‌شود. وی از پدری ایرانی و مادری روس در باکو متولد شد و از جنگ جهانی دوم به این سو مقیم آمریکاست. ی در دانشگاه کلمبیا با تدریس در زمینه «تئوری سیستم‌ها» کارش را آغاز کرد. سپس به تدریس در چند دانشگاه معتبر آمریکا پرداخت. در سال ۱۹۵۹ به برکلی رفت تا به تدریس الکتروتکنیک بپردازد. از سال ۱۹۶۳ ابتدا در رشته الکتروتکنیک و پس از آن در رشته علوم کامپیوتر کرسی استادی گرفت. پروفسور لطفی زاده دارای بیست و پنج دکترای افتخاری از دانشگاه‌های معتبر دنیاست، بیش از دویست مقاله علمی را به تنهایی در کارنامه علمی خود دارد و در هیأت تحریریه پنجاه مجله علمی دنیا مقام «مشاور» را داراست. وی یکی از پژوهشگرانی است که دارای بیشترین یادکرد (Highly-Cited) در مقالات علمی دنیا می‌باشد. با توجه به نقش منطق فازی در پیشرفت‌های نظری و عملی علم، نام پروفسور زاده در کنار فیلسوفان تاریخ علم ازجمله ارسطو (بنیانگذار منطق صفر و یک) و افلاطون ثبت شده‌است. او با فی زاده ازدواج کرده و یک دختر بنام استلا و یک پسر بنام نورمن زاده دارد. وی در سال ۲۰۰۹ موفق به اخذ نشان افتخار بنجامین فرانکلین گردید.


دانلود مجموعه مقاله منطق فازی دکتر لطفی زاده

هرچند مقالات اصلی دکتر لطفی‌زاده خیلی برای دانشجویان رشته مدیریت مناسب نیست با این وجود چون درخواست‌های زیادی در برای مقالات اصلی دکتر لطفی‌زاده وجود داشت و همچنین در محیط وب این مقالات در دسترس نبوده است لینک دانلود رایگان مقاله‌های زبان اصلی دکتر لطفی زاده را برای دانلود قرار داریم.

دانلود رایگان مجموعه مقاله اصلی منطق فازی لطفی زاده

رمز مجموعه مقاله منطق فازی لطفی زاده : parsmodir.com


فصل اول: خاستگاه و فرگشت منطق فازی

تحلیل فازی پارس مدیر

خاستگاه و فرگشت منطق فازی : مقدمه ای بر منطق فازی

سیر تطور منطق فازی

آشنایی با منطق چند ارزشی جان لوکاسیه‌ویچ

ماکس بلک و نظریه ابهام

مجموعه مقاله اصلی فازی دکتر لطفی عسگر زاده

خرید اینترنتی کتاب تصمیم گیری چندمعیاره فازی

درباره پارس‌مدیر

درباره پارس‌مدیر

پایگاه علمی-پژوهشی پارس‌مدیر کانون اندیشه پژوهشگران مدیریت و مهندسی صنایع است. آموزش روش تحقیق علمی مدیریت، آموزش نگارش پایان نامه و مقاله، آموزش و لینک دانلود نرم‌افزارهای تخصصی، راهنمای کامل ارشد و دکتری، خلاصه کتاب، پایگاه مقاله مدیریت و زبانکده مجازی در دسترس دانشجویان مدیریت و مهندسی صنایع قرار دارد.

پارس‌مدیر بزرگترین وب سایت ویژه دانشجویان و پژوهشگران تحصیلات تکمیلی مدیریت و مهندسی صنایع است. .

پذیرش و انجام تحلیل آماری

تصمیم گیری چندمعیاره AHP-ANP-DEMATEL
تحلیل TOPSIS, VIKOR, ARAS, SIR, PROMETHEE, ...
تحلیل فازی و خاکستری
تحلیل آماری با SPSS
تحلیل آماری با LISREL, AMOS

پشتیبانی: ۶۲۳۲۷۶۰ - ۰۹۱۲

برند پارس مدیر
Copyright © Arash Habibi - Parsmodir.com