پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر
تحلیل آماری پروژه‌های مدیریت و مهندسی صنایع

تحلیل آماری مدیریت پایان نامه و مقاله پایان نامه مدیریت
ارسال پیام
کانال تلگرام پارسمدیر

پایگاه آموزش کامپیوتر پارس مدیر

دانلود فیلم از اینترنت بدون نرم افزار

این یک دردسر بزرگ برای همه کاربران اینترنت است که فیلم های موردعلاقه خود را از سایتهائی مانند youtube یا googlevideo دانلود کنند. فیلمها جلوی چشم شما اجرا می شوند و شما نمی توانید کاری بکنید.

بگذارید حقیقتی را به شما بگویم. من مدتهای زیادی همه کاری برای دانلود این فیلمها انجام دادم و همه نوع نرم افزاری را امتحان کردم اما همیشه یک شکست دیگر نصیبم میشد. نیازی به هیچ نرم افزاری نیست.

به عنوان یک کاربر کاملا معمولی حداقل می دانید فیلمها زمان زیادی طول می کشد تا اجرا شوند. این مدت زمان همان زمانی است که فیلمها از فضای سایبر به کش سیستم شما منتقل می شوند و تا زمانی که history خود را پاک نکرده اید همانجا می مانند. فیلمهای مورد علاقه تان مدتها روی هارد شما هستند و شما به هر دری می زنید تا آنها را دانلود کنید. دانلود فیلم بدون نرم افزار از اینترنت به مرورگر وب مورد استفاده بستگی دارد.


دانلود فیلم بدون نرم افزار از اینترنت اکسپلورر

بگذارید فلیم تا انتها اجرا شود و سپس در run عبارت زیر را وارد کنید:

%userprofile%\Local Settings\Temporary Internet Files

پنجره کش اینترنت اکسپلورر باز می شود. از منوی view گزینه detail را انتخاب کنید و سپس فایلها را براساس سایز مرتب کنید. فیلمها بیشترین سایز را دارند و از چند مگابایت تجاوز می کنند. همچنین در بیشتر موارد اگر نخواهم بگویم در همه موارد- پسوند این فیلم ها FLV یا MP4 است.


دانلود فیلم از فایرفکس

دانلود فیلم از firefox خیلی ساده نیست. کش فایرفکس به آسانی اینترنت اکسپلورر قابل دسترسی نیست. برای دستیابی به کش فایرفکس نرم افزار mozilla cache view را با حجم 60 KB دانلود کنید.

دانلود موزیلا کش

مطالعه بیشتر

به جای وارد کردن دستور بالا وارد درایو ویندوز شوید. پوشه document and setting را پیدا کنید و وارد پوشه کاربری خود شوید. سپس وارد پوشه Local Settings شوید. اگر از اینترنت اکسپلورر 7 یا پائینتر استفاده می کنید پوشه Temporary Internet Files قابل مشاهده خواهد بود. در غیر اینصورت باید فایلهای سیستمی خود را از حالت hide خارج کنید.

به عنوان یک راهنمائی دیگر جهت سریعتر پیداکردن فیلمهای موردنظر می توانید در سایت google گزینه video را انتخاب کنید و یا از سایتهائی مانند utube یا dailymotion استفاده کنید. همینطور سرویس ویدئوی یاهو نیز تقریبا سرویس مناسبی است. در این سایتها فرمت فیلمها از نوع FLV است و اگر بدنبال فیلمهای باکیفیت هستید باید از راهکار دیگری استفاده کنید. یک راه ساده استفاده از سرویس Rapishare است. اگر اینترنت پرسرعت و رایگان دارید می توانید همه نوع فیلمی را از rapidshare دانلود کنید. در این سرویس بزرگ اشتراک گذاری فایلها همه نوع فایلی هست اما نکته مهم این است که امکان search در این سایت وجود ندارد. اما سایتهای زیادی هستند که امکان جستجو در این سایت را فراهم می کنند. برای اینکار در گوگل عبارت rapidshare search را وارد کنید. فهرست سایتهای زیادی در اختیار قرار خواهد گرفت.

درباره پارس‌مدیر

درباره پارس‌مدیر

پایگاه علمی-پژوهشی پارس‌مدیر کانون اندیشه پژوهشگران مدیریت و مهندسی صنایع است. آموزش روش تحقیق علمی مدیریت، آموزش نگارش پایان نامه و مقاله، آموزش و لینک دانلود نرم‌افزارهای تخصصی، راهنمای کامل ارشد و دکتری، خلاصه کتاب، پایگاه مقاله مدیریت و زبانکده مجازی در دسترس دانشجویان مدیریت و مهندسی صنایع قرار دارد.

پارس‌مدیر بزرگترین وب سایت ویژه دانشجویان و پژوهشگران تحصیلات تکمیلی مدیریت و مهندسی صنایع است. .

پذیرش و انجام تحلیل آماری

پایگاه قابل اعتماد پارس‌مدیر

شماره پشتیبانی: ۶۲۳۲۷۶۰ - ۰۹۱۲ ؛ ۴۶۷۲۳۹۳ - ۰۹۳۷

برند پارس مدیر
Copyright © Arash Habibi - Parsmodir.com