دانلود رايگان مجموعه مقاله اصلي منطق فازي لطفي زاده

مقالات فازی لطفي زاده

مجموعه مقالات فازی دکتر لطفي عسگر زاده

لطفعلی عسکرزاده (۱۲۹۹ ، باکو)، مشهور به لطفی زاده یا لطفی ع زاده بنیان‌گذار نظريه منطق فازی و استاد دانشگاه برکلی در کالیفرنیا است. در بخش یادکرد منابع اکثر متون فنی مربوط به منطق فازی نام او به صورت زاده ذکر می‌شود. وی از پدری ایرانی و مادری روس در باکو متولد شد و از جنگ جهانی دوم به این سو مقیم آمریکاست. ی در دانشگاه کلمبیا با تدریس در زمینه «تئوری سیستم‌ها» کارش را آغاز کرد. سپس به تدریس در چند دانشگاه معتبر آمریکا پرداخت. در سال ۱۹۵۹ به برکلی رفت تا به تدریس الکتروتکنیک بپردازد. از سال ۱۹۶۳ ابتدا در رشته الکتروتکنیک و پس از آن در رشته علوم کامپیوتر کرسی استادی گرفت. پروفسور لطفی زاده دارای بیست و پنج دکترای افتخاری از دانشگاه‌های معتبر دنیاست، بیش از دویست مقاله علمی را به تنهایی در کارنامه علمی خود دارد و در هیأت تحریریه پنجاه مجله علمی دنیا مقام «مشاور» را داراست. وی یکی از پژوهشگرانی است که دارای بیشترین یادکرد (Highly-Cited) در مقالات علمی دنیا می‌باشد. با توجه به نقش منطق فازی در پیشرفت‌های نظری و عملی علم، نام پروفسور زاده در کنار فیلسوفان تاریخ علم ازجمله ارسطو (بنیانگذار منطق صفر و یک) و افلاطون ثبت شده‌است. او با فی زاده ازدواج کرده و یک دختر بنام استلا و یک پسر بنام نورمن زاده دارد. وی در سال ۲۰۰۹ موفق به اخذ نشان افتخار بنجامین فرانکلین گردید. (منبع: دانشنامه آزاد ویکی‌پدیا)


دانلود مجموعه مقاله منطق فازي دکتر لطفي زاده

هرچند مقالات اصلي دکتر لطفي‌زاده خيلي براي دانشجويان رشته مديريت مناسب نيست با اين وجود چون درخواست‌هاي زيادي در براي مقالات اصلي دکتر لطفي‌زاده وجود داشت و همچنين در محيط وب اين مقالات در دسترس نبوده است لينک دانلود رايگان مقاله‌هاي زبان اصلي دکتر لطفي زاده را براي دانلود قرار داريم.

دانلود مقاله دانلود رايگان مجموعه مقاله اصلي منطق فازي لطفي زاده

رمز مقاله رمز مجموعه مقاله منطق فازي لطفي زاده : parsmodir.com

ترجمه مقاله منطق فازي 2011

تحلیل فازی

شرکت پارس مدیر با کادری مجرب تحلیل تمامی پروژه های نرم افزاری مدیریت و مهندسی صنایع را با منطق فازی انجام می دهد. براي مشاوره تکميل پروژه‌هاي و مبتني بر منطق فازي با ما به آدرس Parsmodir@gmail.com مکاتبه کنيد يا روي ثبت سفارش کليک کنيد.

شماره تماس پشتيباني : 09374672393

Copyright © Arash Habibi - Parsmodir.com