دانلود SPSS

دانلود نرم افزار اس پی اس اس SPSS نسخه جدید

دانلود اس پی اس اس SPSS

اس.پی.اس.اس SPSS مخفف Sciences Statistical Package for the Social به معنی بسته امارى براى علوم اجتماعى است. نرم افزار تحلیل آماری SPSS جهت آزمون فرضیه‌های آماری و تحلیل رگرسیون و کوارایانس بسیار توانمند است. نظر به حجم بالای این نرم افزار مجبور شدیم از لینک دانلود سایت p30download استفاده کنیم.

IBM SPSS Statistics نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. SPSS مخفف عبارت Sciences Statistical Package for the Social به معنی بسته ی آماری برای علوم اجتماعی می باشد. پس از خریداری شدن شرکت سازنده این نرم افزار توسط IBM در 28 جولای 2009 این نرم افزار با نام PASW که مخفف Predictive Analytics SoftWare است منتشر شد. اما در نسخه 19 دوباره نام SPSS Statistics را اختیار کرد. SPSS از جمله نرم‌افزارهایی است که برای تحلیل‌های آماری در علوم اجتماعی، به صورت بسیار گسترده‌ای استفاده می‌شود. این نرم‌افزار توسط پژوهشگران بازار و داد و ستد، پژوهشگران سلامتی، شرکت‌های نقشه ‌برداری، دولتی، پژوهشگران آموزشی، سازمان‌های بازاریابی و ... به کار می‌ رود. افزون بر تحلیل‌های آماری، مدیریت داده‌ها و مستندسازی داده‌ها نیز از ویژگی‌های نرم‌افزار هستند.

دانلود آخرین نسخه نرم افزار SPSS - نسخه 32 بیتی و نسخه 64 بیتی

کتاب آموزش کامل SPSS


دانلود نرم افزار SPSS

دانلود SPSS Legacy Viewer

در مورد جدید بودن نسخه نرم افزارها خیلی حساس نباشید. دقت کنید از نسخه SPSS 15 به بعد ساختار داده ها عوض شد و جالب این است که فایل‌های قدیمی که با نسخه 15 یا قبل تر ذخیره شده است با نسخه های جدید قابل مشاهده نیست. برای مشاهده این فایل ها باید یا همان نسخه های قدیمی را تهیه و نصب کنید یا از SPSS Legacy Viewer استفاده کنید . با استفاده از این نرم افزار رایگان می توانید نسخه های قدیمی نرم افزار SPSS را به سادگی باز کرده و مرور کنید. در صورتیکه کار بار نسخه های جدید نرم افزار اس.پی.اس.اس SPSS دشوار بود پیشنهاد می شود از ورژن SPSS 18 استفاده کنید.

پسورد: ندارد

دانلود SPSS Legacy Viewer

Copyright © Arash Habibi - ParsModir.com