مقاله BSC کاپلان و نورتون

دانلود اصل مقاله BSC کاپلان و نورتون

كارت امتيازي متوازن يا The Balanced Scorecard Measures, BSC در بسياري پايان نامه‌ها و پژوهشهاي مديريت استفاده مي‌شود با مطالعه کاپلان و نورتون به سال 1990 ابداع شد. کارت امتياز متوازن اجازه مي دهد يک سازمان چشم اندازها و استراتژي ها را بر اساس الگوي خاصي تفسير کند و مورد ارزيابي قرار دهد (دانلود مجموعه مقاله BSC). اصل مقاله کارت امتيازي متوازن نوشته کاپلان و نورتون به رايگان براي پژوهشگران براي دانلود قرار داده شده است.

لازم به ذکر است رابرت کاپلان استاد دانشکده‌ بازرگانی هاروارد در شهر بوستون است. او قبلاً در دانشگاه کارنجی ملون تدریس می‌کرد. کارهای تحقیقاتی کاپلان متمرکز بر سیستم‌های سنجش عملکرد به ویژه تعیین هزینه‌ فعالیت‌ها و کارت امتیاز متوازن بوده است. دیوید نورتون مؤسس و رییس مرکز همکاری کارت امتیاز متوازن در لینکولن واقع در ایالت ماساچوست است. او همچنین مؤسس و رییس مرکز راه‌حل‌های رنسانس است که یک شرکت ارایه‌دهنده‌ خدمات مشاوره در خصوص کارت امتیاز متوازن است.

دانلود اصل مقاله كارت امتيازي متوازن کاپلان و نورتون

رمز مقاله اصل کارت امتيازي متوازن: parsmodir.com


مطالب مرتبط

مدیریت عملکرد سازمانی و مفاهیم آن

مدیریت عملکرد استراتژیک

ارزیابی عملکرد سازمان و مفهوم سازی آن برای پروژه های دانشجویی

ارزیابی عملکرد سازمان با رویکرد کارت امتیازی متوازن (BSC)

دریافت اصل مقاله کاپلان و نورتن در زمینه کارت امتیازی متوازن

خرید پرسشنامه مدیریت عملکرد و کارت امتیازی متوازن

خرید مقاله ترجمه شده مدیریت عملکرد و کارت امتیازی متوزان


Balanced Scorecard Measures

تحلیل آماری کارت امتیازی متوازن برای شركت ها
شركت پارس مدیر با كادری مجرب متشكل از اساتید دانشگاه و افراد خبره با مدرك تحصیلی كارشناسی ارشد و دكتر آمادگی انجام تحلیل آماری و داده پردازی شركت ها و سازمان ها با رویكرد كارت امتیازی متوازن (BSC) را دارد.

تحلیل آماری کارت امتیازی متوازن برای دانشجویان
دانشجویان با استفاده از رویكرد BSC می توانند اقدام به تهیه یک پروژه تحقیق منسجم نمایند. رویكرد كارت امتیازی متوازن براحتی قابل بكارگیری با سایر تكنیك های تصمیم گیری چندمعیاره مانند AHP و ANP است.

پل ارتباطی

برای تحلیل آماری با پارس‌مدیر به آدرس Parsmodir@gmail.com مکاتبه کنید یا به قسمت ارتباط با ما رجوع کنید.

Copyright © Arash Habibi - ParsModir.com