پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر
تحلیل آماری پروژه‌های مدیریت و مهندسی صنایع

تحلیل آماری مدیریت تحلیل آماری مدیریت کنفرانس بین‌المللی مدیریت
ارسال پیام
کانال تلگرام پارسمدیر

پایگاه مقاله مدیریت و مهندسی صنایع

پایگاه مقاله پارس مدیر

پایگاه مقاله پارس مدیر

پایگاه مقاله علمی-پژوهشی مدیریت و حسابداری پارس مدیر با بیش از هزار عنوان مقاله جهت کمک به پژوهشگران، اساتید و دانشجویان آماده شده است. پژوهشگران می توانند در این پایگاه به مقاله هائی در زمینه مدیریت مالی، مدیریت بازاریابی، مدیریت تولید، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت کارآفرینی و ... به صورت مستقیم دسترسی پیدا کنند.


ثبت مقاله شما

پژوهشگر ارجمند جهت ثبت مقاله خود در پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر لازم است مقاله حداقل در ۷ صفحه و با ۱۰ منبع نگارش شده باشد. اندازه قلم مقاله ۱۴ و حاشیه صفحه ۳ سانتی متر باشد.

مقاله را با فرمت word 2003 یا word 2007 ارسال نمائید. این پایگاه با بسیاری پایگاه های معتبر مقالات پژوهشی در ارتباط است و بنابراین مقالات شما در بیشتر پایگاه های علمی مدیریت به اشتراک گذارده خواهد شد. مقاله را به پست الکترونیک Parsmodir@gmail.com ارسال نموده و عنوان پست را Article Subscribe قرار دهید.


چاپ و نشر کتاب با مجوز وزارت ارشاد

اساتید، پژوهشگران و دانشجویان بویژه دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی برای چاپ و نشر کتابهای خود می توانند با ما مکاتبه کنند. چاپ و نشر کتاب پژوهشگران توسط انتشارات نوین پویا ناشر برگزیده وزارت ارشاد صورت می گیرد. نشر آثار اساتید و مدرسین دانشگاه از تخفیف ویژه برخوردار است. آثار دیگر داوری شده و در صورت مناسب بودن از تخفیف برخوردار میشوند.

راهنمای انتشار کتاب

درباره پارس‌مدیر

درباره پارس‌مدیر

پایگاه علمی-پژوهشی پارس‌مدیر کانون اندیشه پژوهشگران مدیریت و مهندسی صنایع است. آموزش روش تحقیق علمی مدیریت، آموزش نگارش پایان نامه و مقاله، آموزش و لینک دانلود نرم‌افزارهای تخصصی، راهنمای کامل ارشد و دکتری، خلاصه کتاب، پایگاه مقاله مدیریت و زبانکده مجازی در دسترس دانشجویان مدیریت و مهندسی صنایع قرار دارد.

پارس‌مدیر بزرگترین وب سایت ویژه دانشجویان و پژوهشگران تحصیلات تکمیلی مدیریت و مهندسی صنایع است. .

پذیرش و انجام تحلیل آماری

تصمیم گیری چندمعیاره AHP-ANP-DEMATEL
تحلیل TOPSIS, VIKOR, ARAS, SIR, PROMETHEE, ...
تحلیل فازی و خاکستری
تحلیل آماری با SPSS
تحلیل آماری با LISREL, AMOS

پشتیبانی: ۶۲۳۲۷۶۰ - ۰۹۱۲

برند پارس مدیر
Copyright © Arash Habibi - Parsmodir.com